Poslední příspěvky

Tagy

Zatím žádné tagy

Berlin

Abych plnila sliby a dokončila mou cestovatelskou letní ságu zmíním ještě cestu do Berlína. Dobře přijely jsme unavený po té noci na letišti, ale stejně jsem nečekala jak budu zklamaná. Paní na letišti protivnější než kdejaký pražák (sorry). Vlekly jsme se městem jak těla bez duše a měly hlad. Berlínská zeď mě moc nezaujala. Vidina světlých zítřků přišla až když jsme se doslova doplazily do naší airbnb chýše. Tyvogas to byl boží byt. Boží Nina a její boží pes a její boží snídaně. Díky světe. Pak jsme šly občíhnout tu jejich bránu a další srandy. V muzeu jsme šly vstřebat nějaký umčo a zamluvily si výstup na tu kupoli nad parlamentem. Kdo by to byl čekal, že zrovna ten jedinej den v roce kdy tam jdeme jí budou čistit. Asi karma nebo co. Neva. Výhled byl i tak a shodly jsme, že znova už tam nemusíme.

Pokud jste můj hejt článek dočetli až sem congrats. Každopádně abych nebyla jen negativní, tak musím říct, že berlínskej blešák byl parádní. Jo fakt skvělej.

Když bych to shrnula, samozřejmě dle svého názoru, vše dohromady, tak jsme jely od nejlepšího po nejhorší. Ženeva krásná a čistá, Amsterdam přelidněný bez třídících kontejnerů, což mi trhá srdce a Berlín je spíš taková horší Praha.

#berlín #fekál #hipstři

©2017 by Objevuj.com. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now