Poslední příspěvky

Tagy

Zatím žádné tagy

7 tipů na dárky pro cestovatele

Guten tag!

Vánoce se zas blíží, což je docela vopruz, ale těšme se, bude jídlo. Mimo jiné taky bude asi i nějakej ten dáreček a jelikož jsem milovník praktických darů, učinila jsem rozhodnutí pro vás sepsat pár tipů. Tak zapomeňte na šunty z háemka a vyberte radši něco, co se fakt může hodit. Vybrala jsem dárky vesměs pro cestovatele, ať to máme tématický, že jo. Tak jdem na to!

1. Travel bible

Kniha, která příběh teprv utvoří. Spousta rad o cestování, aby se člověk v tom světě neztratil a hlavně neposral. Mimoto, že je velmi užitečná pro kohokoliv, kdo nejede jen na Slapy (leč i tam si jí můžete při slunění pročítat), se taky bude výborně balit.

2. Multifunkční kudla

Kudla je úplná královna dárků. Otevře víno,pivo i konzervu lančmítu, uřízne, přestřihne, zašroubuje, upiluje a konkrétně tahle má i rozbíječ skleněných výplní. Těžko říct k čemu to je, ale jsem si jistá, že to všichni potřebujeme. Prostě velká radost v malým balení.

3. Kurzy Ať už jazykový nebo třeba o tom jak se stát freelancerem. Všechno se jednou bude hodit. Stopro.

4. Lahve a termosky

Klean Kanteen láhev mám a je fakt super a kvalitní. Několikrát mi spadla, ale barva se z ni neodlupuje a navíc výborně těsní a je taková pěkně štíhlá, takže padne krásně do ruky. Navíc si nemusíte kupovat PETky, což je na tom to nej. Termoska se bude hodit až budete čekat na polární záři někde na severu. A nebo aspoň na bruslák no.

5. Dalekohledidlo

Super věc. Vždycky když ho nemám, tak ho potřebuju. Na prohlížení jelenů v Dolomitech, zasněžených vrcholků, vzdálených lodí a šmírování sousedů. Prostě must have.

6. Čelovka

Úžasnej vynález, kterej se prostě hodí vždycky. Ať už stavíte večer stan, chodíte na noční čůračky, svítíte na myši v bivaku nebo si prostě jen chcete číst. Superpraktická záležitost.

7. Hodinky

Časometry jsou potřeba furt a na ty dnešní mobily se nedá spolehnout. Ideální je vybrat hodinky, který

jsou vodotěsný a třeba i změří kroky, nadmořskou výšku či oplývají GPSkou.

Ještě jeden tip navíc

Používejte k nákupům přes internet portál Plná Peněženka a vydělejte si nakupováním nějaké penízky zpátky. Fakt to funguje.

Tak Veselý Vánoce =)

#dárky #tipy #travelbible

©2017 by Objevuj.com. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now